Hakkımızda


Gayrimenkul sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Cihandar Yapı 1997 yılında anahtar teslimi konut restorasyonu, projelendirme ve taahhüt işleri ile inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında elde ettiği tüm birikimleri bir üst noktaya taşımak gayesiyle konusunda uzman mühendis, mimar ve çözüm ortakları ile birleşerek ekibini genişletmiş, aynı zamanda marka tescilini alarak büyümeye devam etmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası, Bağdat Caddesi ve çevre semtlerinde faaliyetlerini sürdüren Cihandar Yapı'nın uzmanlık konusu; kat karşılığı olarak eski binaların son deprem yönetmeliğine uygun standartlarla yeniden inşa edilmesidir. Aynı zamanda şehrin gelişen bölgelerinde de çeşitli araziler üzerine projeler geliştirmekte ve çalışmalarına bu yönde de ağırlık vermektedir.

Cihandar Yapı'yı sektörde farklı kılan en önemli özelliği araştırma ve yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olmasıdır. Ele aldığı her projede detaylı hesaplamalar, zemin etüdleri ve yoğun analizler yaparak sağlam, estetikten taviz vermeyen, akılda kalıcı butik konutlar üretmektedir.

© 2010 Cihandar Yapı Tüm Hakları Saklıdır.
Ana Sayfa |  Kurumsal |  Projeler |  İnsan Kaynakları |  İletişim